Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!

Go down 
+14
Belobradi
gasa ns
@ALEKSANDAR@
laki
milance so
Rale KG
sestoperac
danijelvr
alann
Siskin
БАНЕ
Steva
Drle
IGOR 72
18 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АуторПорука
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 6:00 am

a evo ga i moj lepotan....do duse nisam ga ja izlegao kupljen je u subotici....ali valda ce biti i moje proizvodnje jednog dana..... cheers SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Dscn1215z

Назад на врх Go down
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 6:03 am

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Dscn1212

Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 7:15 am

Moj tip ja volim bas ovako jako crvene,pozdrav i zelim ti da i ti ove godine izlezes jos lepseg od ovog.
Назад на врх Go down
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 7:49 am

hvala igore na zeljma....Very Happy
Назад на врх Go down
Siskin
Pocetnik
Pocetnik
Siskin


Број порука : 99
Join date : 25.11.2009
Age : 37
Локација : Bosna i Hercegovina

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 8:34 am

Milanče, šta piše čije si ptice kupio?

Da nisi Danijelove Very Happy Liče mi na njegove ptice Very Happy
Назад на врх Go down
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 6:02 am

Djula ga zovu....sad ne znam tacno kako mu je pravo ime ...stariji covem u penziji...leze stiglice i bastarde.....
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 6:35 am

Milance lep ti je bastard koju pesmu peva stiglic ili kanarinac , Drle
Назад на врх Go down
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 7:00 am

stiglic naravno.... Very Happy ..xexex...ali ima malcice i kanarinske....
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 11:27 am

Milance, sa kojim kanarincem je ukrsten stiglic od ovog bastarda?
Назад на врх Go down
milance so
Pocetnik
Pocetnik
milance so


Број порука : 26
Join date : 18.01.2011
Age : 31
Локација : sombor ,srbija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 6:42 pm

e stevo to ne bih znao da ti kazem....Razz
Назад на врх Go down
laki
Pocetnik
Pocetnik
laki


Број порука : 43
Join date : 14.12.2010
Age : 37
Локација : Sombor

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 10:46 pm

Steva ::
Milance, sa kojim kanarincem je ukrsten stiglic od ovog bastarda?
bastard je od bakarne zenke jer covek bastardira sa bakarcima i crvenim mozaik. ja ga poznajem covek je jako uspesan u tome
Назад на врх Go down
danijelvr
Pocetnik
Pocetnik
danijelvr


Број порука : 73
Join date : 17.12.2009
Age : 43
Локација : Vranje

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 29, 2011 4:46 am

laki ::
Steva ::
Milance, sa kojim kanarincem je ukrsten stiglic od ovog bastarda?
bastard je od bakarne zenke jer covek bastardira sa bakarcima i crvenim mozaik. ja ga poznajem covek je jako uspesan u tome

Pre bi reko da je od mozaik zenke jer sam izlego puno ovakvih bastarda iz konbinacije stiglic x lip. cr. mozaik zenka, a nista nije iskljuceno da je bastard dobijen i sa bakarkom samo po mom misljenju ti mladi bastardi bi trebali da budu jos tamniji. Ove godine cu da probam po prvi put da bastardiram s bakarkom pa se nadam da ce ispasti nesto pa da uporedimo. Smile
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: mali bastard 2011   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSat May 07, 2011 1:04 pm

Evo slike moga prvog bastarda iz ove godine, od 5 jaja samo 1, ali bitno je da je krenulo.U drugoj parilici mi je bakarka kanarinka koja jos nije snela ali ce ovih dana sigurno.Inace parim samo 2 kanarinke cisto onako radi zanimacije.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeSat May 07, 2011 1:08 pm

IGOR 72 ::
Evo slike moga prvog bastarda iz ove godine, od 5 jaja samo 1, ali bitno je da je krenulo.U drugoj parilici mi je bakarka kanarinka koja jos nije snela ali ce ovih dana sigurno.Inace parim samo 2 kanarinke cisto onako radi zanimacije.
SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika124


Pa zaboravio sam da ubacim sliku scratch
Назад на врх Go down
danijelvr
Pocetnik
Pocetnik
danijelvr


Број порука : 73
Join date : 17.12.2009
Age : 43
Локација : Vranje

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 10:59 pm

mladi bastardi. Smile

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Img7120y

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Img7119




Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 11:05 pm

Sta reci Danijele nego samo super lepo izgledaju ovi mladi bastardi izgleda da ce da budu puno svetliji a ja to obozavam jel si iz ovog legla samo ova dva mlada dobijo pozdrav
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 11:23 pm

I meni se svidja ova kombinacija sa mozaik zenkom...Danijele, ako se setis stavii slike kad odrastu bas me zanima kako ce izgledati! Very Happy
Назад на врх Go down
danijelvr
Pocetnik
Pocetnik
danijelvr


Број порука : 73
Join date : 17.12.2009
Age : 43
Локација : Vranje

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 11:31 pm

Jeste Drle iz ovog legla su samo dva vazno je da su oba muska, u drugoj turi ce biti mnogo vise. Smile
Stevo od tog stiglica sam predhodne dve godine dobio sve one sarene bastarde,doduse sa drugom zenkom ali ce i sa ovom biti u to nesumnjam.
Uskoro stizu jos tamniji mladi. Wink
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 11:36 pm

Danijele za tebe mogu samo sve cestitke i pohvale da iznesem , mlad covek ali jako uspesan u ovom hobiju i koji iz ovog hobija poseduje puno i velikog znanje Very Happy Very Happy Very Happy


Последњи пут изменио Drle дана Tue May 17, 2011 12:41 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeMon May 16, 2011 11:40 pm

danijelvr ::
Jeste Drle iz ovog legla su samo dva vazno je da su oba muska, u drugoj turi ce biti mnogo vise. Smile
Stevo od tog stiglica sam predhodne dve godine dobio sve one sarene bastarde,doduse sa drugom zenkom ali ce i sa ovom biti u to nesumnjam.
Uskoro stizu jos tamniji mladi. Wink

Znaci, ovaj stiglic je vec uvezban svaler! Very Happy
Назад на врх Go down
danijelvr
Pocetnik
Pocetnik
danijelvr


Број порука : 73
Join date : 17.12.2009
Age : 43
Локација : Vranje

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeTue May 17, 2011 12:08 am

da,da Svalercina...
Hvala Drle.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeWed May 18, 2011 10:23 am

[quote="IGOR 72"]
IGOR 72 ::
Evo slike moga prvog bastarda iz ove godine, od 5 jaja samo 1, ali bitno je da je krenulo.U drugoj parilici mi je bakarka kanarinka koja jos nije snela ali ce ovih dana sigurno.Inace parim samo 2 kanarinke cisto onako radi zanimacije.
SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika124



SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika103.th SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika111.th

Ovo je slika malog bastarda od pre neki dan a kanarinka je snela danas 3 jaje i nadam se da ce za 15 -tak dana biti puno gnjezdo jer sam stiglica video 3-4 puta kako je gazi Very Happy
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeThu May 19, 2011 12:00 am

Nije toliko bitan broj mladih Igore, koliko zadovoljstvo...bar je to moje misljenje, ali mislim da ces se sloziti, zar ne? Very Happy
Jel isti stiglic pari obe kanarinke?
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeThu May 19, 2011 11:01 am

Steva ::
Nije toliko bitan broj mladih Igore, koliko zadovoljstvo...bar je to moje misljenje, ali mislim da ces se sloziti, zar ne? Very Happy
Jel isti stiglic pari obe kanarinke?
Tako je Stevo mi ptice cuvamo iz zadovoljstva, nije isti stiglic kod bakarke je drugi on je isto toliko usiljen kao i ovaj i obojica jure kanarinke s pesmom kao kanarinci Very Happy
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 10, 2011 7:43 am

Evo i druga tura lipohrom mozaike x stiglica- 3 bastarda (jedan ima beli venac iza vrata)

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika234

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika242

kod bakarke je tek prva tura i isto kao i kod lipohrom mozaike u prvoj turi samo jedan bastard

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika243

SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Slika244th
Назад на врх Go down
Sponsored content





SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!   SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA! - Page 3 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
SLIKE MOJIH BASTARDA-MELEZA!
Назад на врх 
Страна 3 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» SLIKE BASTARDA KRSTOKLJUNA!!!
» SLIKE VASIH PTICA.....................
» SLIKE VASIH KANARINACA!....
» PRODAJA; KUPOVINA I NABAVKA PTICA!.
» Evo i mojih ptica :)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: BASTARDI-
Скочи на: