Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Treba mi pomoc

Go down 
5 posters
АуторПорука
kakac
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 5
Join date : 20.10.2011
Age : 30
Локација : Vrbas

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 9:48 am

Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???
Назад на врх Go down
refa95
Pocetnik
Pocetnik
refa95


Број порука : 11
Join date : 09.10.2011
Age : 28
Локација : Zenica

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 11:35 am

kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???

kad je uhvacen
Назад на врх Go down
http://refa1995.skyrock.com/
Belobradi
Urednik
Urednik
Belobradi


Број порука : 163
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 11:37 am

kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???

Kako bre "UHVACEN" affraid Lov ptica je zakonom NAJstrozije zabranjen, brzo pustaj tu pticu i moli admina da obrise temu Exclamation

P.S. Uzmi citaj forum study
Назад на врх Go down
kakac
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 5
Join date : 20.10.2011
Age : 30
Локација : Vrbas

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 11:48 am

kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???
Ma nisam ga ja uhwatio nego kupio ali inace je uhwacen sigurno...Jos nema masku pa predpostavljam da je mlad pa zato nece ili mu treba drustvo
Назад на врх Go down
kakac
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 5
Join date : 20.10.2011
Age : 30
Локација : Vrbas

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 12:29 pm

kakac ::
kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???
Ma nisam ga ja uhwatio nego kupio ali inace je uhwacen sigurno...Jos nema masku pa predpostavljam da je mlad pa zato nece ili mu treba drustvo

Izvinjavam se zbog loseg izraza: Mislio sam na to da je kupljen i stavljen u kavez a da je uhvacen od strane nekog drugog....
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 12:59 pm

kakac ::
kakac ::
kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???
Ma nisam ga ja uhwatio nego kupio ali inace je uhwacen sigurno...Jos nema masku pa predpostavljam da je mlad pa zato nece ili mu treba drustvo

Izvinjavam se zbog loseg izraza: Mislio sam na to da je kupljen i stavljen u kavez a da je uhvacen od strane nekog drugog....

Kakac , bilo bi lepo da se predstavis i napises kolko si star i odakle se javljas pre nego sto postavljas bilo koje pitanje.A kao drugo ptica da bi propevala mora da dostigne njemu potrebnu starosr za pesmu, u svakom slucaju ako je muzjak on ce da propeva a ako bude zenka nece.Jos jednom bi te zamolio da popunis svoj profil i da se u temi za upoznavanje predstavis kako nebi imao problema sa adinistratorom foruma, Drle
Назад на врх Go down
kakac
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 5
Join date : 20.10.2011
Age : 30
Локација : Vrbas

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 1:10 pm

Drle ::
kakac ::
kakac ::
kakac ::
Jel zna neko sto nece da mi peva stiglic ??? uhvacen i stavljen u kavez al nece da propeva ???
Ma nisam ga ja uhwatio nego kupio ali inace je uhwacen sigurno...Jos nema masku pa predpostavljam da je mlad pa zato nece ili mu treba drustvo

Izvinjavam se zbog loseg izraza: Mislio sam na to da je kupljen i stavljen u kavez a da je uhvacen od strane nekog drugog....

Kakac , bilo bi lepo da se predstavis i napises kolko si star i odakle se javljas pre nego sto postavljas bilo koje pitanje.A kao drugo ptica da bi propevala mora da dostigne njemu potrebnu starosr za pesmu, u svakom slucaju ako je muzjak on ce da propeva a ako bude zenka nece.Jos jednom bi te zamolio da popunis svoj profil i da se u temi za upoznavanje predstavis kako nebi imao problema sa adinistratorom foruma, Drle
Oke nema problema Drle Very Happy
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 12:25 pm

Moj uhwacen stiglic pre 10 dana je vec propewao Smile
Назад на врх Go down
kakac
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 5
Join date : 20.10.2011
Age : 30
Локација : Vrbas

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 2:58 pm

milan96 ::
Moj uhwacen stiglic pre 10 dana je vec propewao Smile
I moj stiglic propevao...kupio sam jos jednog da nebude sam pa poceo da peva i polako dobija masku...
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 3:02 pm

milan96 ::
Moj uhwacen stiglic pre 10 dana je vec propewao Smile

Milane96, ne bi ti savetovao da ovakve poruke saljes i na velika zvona objavljujes da imas uhvacenog stiglica da nebi imao problema sa zakonom jer hvatanje je zabranjeno, ovo ti pisem sa najboljim namerama jer bas kod vas u Nisu i okolini ima tih koji ovakve stvari prijavljuju inspekciji zato se pripazi malo pozdrav Drle
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitimeTue Nov 01, 2011 4:08 am

ok..Hvala Drle Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Treba mi pomoc  Empty
ПорукаНаслов: Re: Treba mi pomoc    Treba mi pomoc  Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Treba mi pomoc
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» TEMA ZA TESTIRANJE FORUMA!...
» MATERJAL-ALATI KOJI TREBA SVAKI PTICAR DA IMA!!!!
» Mala pomoć
» Pomoc oko mladok kanarinca i kanarinke

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: ŠTIGLIC ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: