Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)

Go down 
+2
BOCKA
milan96
6 posters
АуторПорука
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Sep 08, 2011 3:06 pm

Jel je uospte dozowljeno da se hwataju stiglice i ostale ptice?
Назад на врх Go down
BOCKA
Moderator
Moderator
BOCKA


Број порука : 173
Join date : 13.05.2009
Age : 76
Локација : SKOPJE

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 1:34 am

Milane 96,
Bilo bi dobro na avataru da se prestaviš odakle si kako bi znali koj odgovor da ti damo.

Pozz.
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com/forum/index.php
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 1:41 am

Pa predstawio sam se,gde treba ! Razz
Назад на врх Go down
BOCKA
Moderator
Moderator
BOCKA


Број порука : 173
Join date : 13.05.2009
Age : 76
Локација : SKOPJE

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 2:09 am

Milane,
Koliko Milana ima Vas u Nušu, ja poznajem nekoliko ptičara iz Niša.
Odmah da ti kažem a verovatno znaš da u Srbiju je na snazi veoma strog zakon protiv lovljenje ptice faune evrope.
Javno niko neče da ulazi u kupoprodajne odnose, zato ja te savetujem samo obračaj se sa privatnim porukama.
Nadam se da če i Administrator da se složi samnom.

Pozdrav Bocka
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com/forum/index.php
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 10:54 am

milan96 ::
Jel je uospte dozowljeno da se hwataju stiglice i ostale ptice?


Milane zakonski nije dozvoljeno hvatanje ptica iz prirode a po gotovu ne ptice pevacice.Ima ko ih hvata ali to je protiv zakona, Drle
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 1:10 pm

Ok..Hvala predstawio sam se i stawio datum i swe jel sad dobro da ne fobijem ban?
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 09, 2011 2:46 pm

A da zaborawio sam pa mozda nzas nikog Milana iz Nisa jel ja sam mladi odgajiwac swega 1 god cuwam! Smile
Назад на врх Go down
BOCKA
Moderator
Moderator
BOCKA


Број порука : 173
Join date : 13.05.2009
Age : 76
Локација : SKOPJE

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 12:48 am

Raduje me da si tako mlad, u Niš ima mnogo starih i vrhunskih ptičara.
Ima šanse da početkom Novembra o.g. da dođem na međunarodnu izložbu, normalno ako se održi.

Pozdrav Bocka
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com/forum/index.php
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSun Sep 11, 2011 10:45 am

milan96 ::
Ok..Hvala predstawio sam se i stawio datum i swe jel sad dobro da ne fobijem ban?


Milane ne treba da se bojis na ovom forumu se ne dobiva tako brzo baniranje jedino ko prevazice sve granice i pravila ovog foruma , to ti ja garantujem, prvo bi morali mene da banuju a to ne moze da se desi, hahahaha, Drle
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 6:47 am

A gde se odrzawa ta izlozba?
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 7:18 am

milan96 ::
A gde se odrzawa ta izlozba?

Mislim da je Dom Vojske...ali sacekacemo da Vlada potvrdi, on sigurno ima tacniju informaciju.
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 3:16 am

Do sada je bilo u Domu Vojske ali kako uslovi nisu bili baš idealni možda će biti na nekom drugom mestu ili gradu, Stevo mislim da se još uvek ne zna gde će se održati državno prvenstvo.
Назад на врх Go down
sale1977v
Pocetnik
Pocetnik
sale1977v


Број порука : 109
Join date : 24.02.2010
Age : 46
Локација : nis -srbija

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 1:14 pm

Vlado sta ti podrazumevas pod nazivom idealni uslovi ti nisi kompetentan da pricas o njima jer nisi ucestvovao ni u jednoj orgamizaciji izlozbe jer dom vojske je najidealniji za to ima :
-grejanje,sto je veoma bitno 24 casa
-osvetlenje
-parking koji je bespalatan
-nalazi se u centru grada jer svi znaju gde je dom vojske bilo kog prolaznika da pitate reci ce vam
-ima 24 casa portira koji je nadlezan za ptice
sad ti meni kazi sta vise treba od toga da bi bilo idealno po tebi
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 2:31 pm

Sale, Sale jel znas prvo sta znači kompetentan? Kako se brzo zaboravlja šta se dešavalo na izložbi prošli put, iako nisam član nijednog društva pomagao sam vam na toj izložbi, pitaj svog predsednika!!!

Pošto misliš da je sve bajno i idealno bilo nemam razloga da ništa objašnjavam , ne radim više "pro bono".

Budite malo realni i samokritični što pre to počnete da radite biće bolje za sve nas !!!



Pozdrav!!!
Назад на врх Go down
sale1977v
Pocetnik
Pocetnik
sale1977v


Број порука : 109
Join date : 24.02.2010
Age : 46
Локација : nis -srbija

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 11:01 pm

vlada nish ::
Sale, Sale jel znas prvo sta znači kompetentan? Kako se brzo zaboravlja šta se dešavalo na izložbi prošli put, iako nisam član nijednog društva pomagao sam vam na toj izložbi, pitaj svog predsednika!!!

Pošto misliš da je sve bajno i idealno bilo nemam razloga da ništa objašnjavam , ne radim više "pro bono".

Budite malo realni i samokritični što pre to počnete da radite biće bolje za sve nas !!!



Pozdrav!!!
Znam Vlado zato ti i kazem jer sto si sipao vodu pticama dva puta to neznaci da si ucestvovao u organizaciji izlozbe,namestanju izlozbe,po tebi ispade da si ti jedini zasluzan za tu izlozbu a to sto si ti uradio je samo jedna kapljicica u moru desi bio kad su se skidali kavezi,prenosili ,odvozili do doma vojske,desi bio kad su se ptice primale,.....itd,itd da ne duzim svako ko je ucestvovao barem u jednom postavljanju izlozbe zna o cemu pricam jer posle bitke svi su junaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jer Vlado ja nista licno lose nemislim pod time sto sam reko da nisi kompetentan jer i nisi pa bih te milio da mi ne uzmes za zlo jer i sam kazes da nisi clan nijednog udruzena jer su sva udruzenja za vas nikakva i vi svi cekate neko idealno udruzenje de ce se stavljati vase ptice u prvi plan kad se jedared budes takmicio javi se ja te jos nisam nigde video da se takmicis kad to resis javi se ovako bolje je da se druzimo nego da pricamo o necemu sto se naslucuje i da se nebusate u grudi uradite nesto prvo za bilo koji klub pa tad pricajte !!!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 16, 2011 1:36 am

sale1977v ::

Znam Vlado zato ti i kazem jer sto si sipao vodu pticama dva puta to neznaci da si ucestvovao u organizaciji izlozbe,namestanju izlozbe,po tebi ispade da si ti jedini zasluzan za tu izlozbu a to sto si ti uradio je samo jedna kapljicica u moru desi bio kad su se skidali kavezi,prenosili ,odvozili do doma vojske,desi bio kad su se ptice primale,.....itd,itd da ne duzim svako ko je ucestvovao barem u jednom postavljanju izlozbe zna o cemu pricam jer posle bitke svi su junaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jer Vlado ja nista licno lose nemislim pod time sto sam reko da nisi kompetentan jer i nisi pa bih te milio da mi ne uzmes za zlo jer i sam kazes da nisi clan nijednog udruzena jer su sva udruzenja za vas nikakva i vi svi cekate neko idealno udruzenje de ce se stavljati vase ptice u prvi plan kad se jedared budes takmicio javi se ja te jos nisam nigde video da se takmicis kad to resis javi se ovako bolje je da se druzimo nego da pricamo o necemu sto se naslucuje i da se nebusate u grudi uradite nesto prvo za bilo koji klub pa tad pricajte !!!!!!!!!!!!!

Nemoj da pišeš nešto što nisam nikad rekao i toliko o superiornoj organizaciji izložbe, kada vam ja pomažem kako si rekao oko vode, nekoliko ljudi zbog prljavih kaveza vratilo se kući nije htelo da se takmiči, par ptica polomilo noge , malinoi hranjeni hranom za divlje ptice, mnogi odustali od Šabca , jer ili su im uginule ptice ili nisu mogli da ih spreme za nedelju dana koliko su bile iznurene ptice, pominješ čuvara pa šta je on radio kada se pola Niša hvalilo kako je slušalo malinoe pred takmičenje ako hoćeš mogu da navedem još propusta i zašto bih ti se javljao kad skrećeš pogled i okrećeš glavu na ulici, a vi što se takmičite sami protiv sebe i uzmete drugo ili treće mesto ja ne želim takav da budem .

Smiri se Sale malo si se pogubio da ne kazem zalutao , na ovom forumu niko ne piše bajke za to postoji onaj jedan, jedini i jedinstveni forum,bez ljutnje Sale da bih vodio dalju diskusiju o ovome sa tobom treba da se vratim mnogo godina unazad a to ne želim i priznajem nikad neću moći da budem takav "stručnjak".


Budi mi pozdravljen, za sve ostalo imaš i pm a možeš da dođeš i lično da se vidimo i pošto smo obojica promašili temu ja se u moje ime izvinjavam.
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 16, 2011 3:55 am

Postovani Sale i Vlado drago mi je da ste clanovi ovog foruma, ali dragi prijatelji nije lepo da se prepucavate na ovom forumu i zamarate ostale clanove sa nekim nebitnim stvarima pojedinih udruzenja i oko organizacije pojedinih izlozbi, pravite jako lose reklame za celo pticarstvo Srbije.Dragi prijatelji da nebi ostali clanovi ovo morali da vide imate privatne poruke pa se prepucavajte a jos bi bolje bilo posto ste iz istog grada da sednete i uz kaficu ili pivce izmenite vasa misljenja, unapred vam hvala za moje razumevanje i potrebe mira na ovom forumu, Drle
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeFri Sep 16, 2011 4:44 am

U pravu si Drle , samo ne bih ovo nazvao prepucavanjem , uživo kada se sretnemo stavovi su nam slični a na forumu tj. za javnost skoro uvek različiti zašto je to tako stvarno ne znam, jel na ovakve propuste treba ćutati ili ukazati na njih kako bi se sledeći put ispravili, imamo mnogo ptičara u Srbiji a na državnom prvenstvu nema više od 600-700 ptica, izvuci sam zaključke.


Pozdrav!!!
Назад на врх Go down
sale1977v
Pocetnik
Pocetnik
sale1977v


Број порука : 109
Join date : 24.02.2010
Age : 46
Локација : nis -srbija

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 11:25 am

Izvini Drle ali mi je preko glave vise takvih kao sto je Vlada sve na ovom svetu znaju a nistane rade i ja skrecem pogled na ulici i okrecem glavu nikad ni pred kim a jos najmane pred tobom a i ako to uradim onda sam to uradio jer mi je muka da gledam lice koje je bezobrazno i arogantno a ko je gde zalutao videcemo!!!!!!!
jos jednom Drle izvini i smatraj da je smoje strane ovo zavrseno!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 1:05 am

A kad se to odrzawa, tacnije ?
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSun Sep 18, 2011 12:26 pm

Državno prvenstvo Srbije biće ove godine u Subotici , od 24.11. do 27.11.2011 godine.

Pošto u Nišu ima nekoliko udruženja možda će neko od njih organizovati klupsko a pošto si iz Niša lako ćeš saznati ako bude.

Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeWed Sep 21, 2011 12:17 am

Hwala! Very Happy
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 3:37 am

Milane ima izložba u Nišu u organizaciji društva "Gaj" od 2 do 6 novembra , pošto ima ovde na forumu njihovih članova neka daju detaljnije informacije.
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 3:42 am

Ili evo ti adresa i broj telefona pa možeš ili otići ili ih nazvati.

Adresa: Zetska 10

Telefon: 018 226 630
Назад на врх Go down
milan96
Pocetnik
Pocetnik
milan96


Број порука : 22
Join date : 08.09.2011
Age : 27
Локација : Serbia Nis

Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitimeSun Oct 16, 2011 11:01 pm

Hwala Vlado!! Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)   Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :) Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Ja sam mladji clan odgajanja ptica pa bih pitao? :)
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» UOPSTENI PARAZITI I BOLESTI!
» ANATOMIJA PTICA!!!!!!!!
» Evo i mojih ptica :)
» KOJA JE PTICA?
» SLIKE VASIH PTICA.....................

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: ŠTIGLIC ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: