Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 ESB-100 novi lek

Go down 
2 posters
АуторПорука
kumca
Pocetnik
Pocetnik
kumca


Број порука : 27
Join date : 12.10.2009
Age : 46
Локација : leskovac

ESB-100 novi lek Empty
ПорукаНаслов: ESB-100 novi lek   ESB-100 novi lek Icon_minitimeSat Oct 16, 2010 1:35 am

Pojavio se novi lek esb 100,to je lek bas za kavezne ptice i vec sam ga koristio i imam pozitivno misljenje o njemu cak smatram da je mozda i najbolji ,konkretno stiglica sam izlezio za tri dana koji je maltene bio na korak do smrti imao je tezak oblik kokcidoze jedva je stajao i to na dnu kaveza posto nije imao snage na stajalici.Na zalost kod nas nisam cuo da ga ima vec mi prijatelj donosi iz bugarske...To je znaci neki noviji lek koji je izaso ,za onaj pre njega znate verovatno to je ESB -30.
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

ESB-100 novi lek Empty
ПорукаНаслов: Re: ESB-100 novi lek   ESB-100 novi lek Icon_minitimeSat Oct 16, 2010 1:54 am

Kumca lepo je ovo ovako da se cuje da ima novi lek specijalno za tice koje se gaje u kafezima i vorijerama, ali je zalosno kad se cuje da ga nema kod nas dokle smo mi dogurali velka zalos.Blago tebi kad mozes iz komsijske zemlje preko kolege da ga dobijas. pozdrav Drle cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
 
ESB-100 novi lek
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI
» OBAVESTENJE NOVI MODERATOR
» OBAVEZNO UPOZNAVANJE!:..

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: UZGOJ PTICA :: LECENJE PTICA-
Скочи на: