Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI

Go down 
+5
BOCKA
misi
Alex
Steva
Drle
9 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 1:08 pm

Robert na to pitanje bi mogao najbolje da ti odgovori Bocka jer ja verujem da je on bio na samome sampionatu, kad je bio u Nishu onda je u Skoplju bio sigurno !100%.A pored Bocka tu su i Igor 72, Toni Lisica imamo jos clanova koji bi ti na ovo pitanje mogli dati odgovor, pozdrav Drle
Назад на врх Go down
RTOMEK
Pocetnik
Pocetnik
RTOMEK


Број порука : 25
Join date : 02.12.2009
Age : 49
Локација : SRB-V-SU

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 1:39 pm

I nadam se da hoće pozzzzzzz santa
Назад на врх Go down
http://www.sekcija-pticara.rs/
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 2:48 am

Dobro kolege pticari iz Makedonije oce li neko od vas da nam kaze kako je protekao vas sampionat i ima li koji od vas neku sliku sa tog sampionata da i mi koji nismo mogli da budemo tamo steknemo utisak u kakvom je raspolozenju i kvalitetu sve to proslo, bilo bi lepo kad bi neko imao i katalog izlozbe da okaci, ajde Bocka posto si ti najmladji , Igore72, Tomi, Tefik , pa gde ste ljudi?, Drle
Назад на врх Go down
Daralin
Pocetnik
Pocetnik
Daralin


Број порука : 87
Join date : 04.12.2009
Age : 62
Локација : Srbija-Nemacka

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 11:29 am

Posto niko nece od nasih Makedonskih clanova da da odgovr RTomeku evo ja sam nabavio katalog sa Makedonskog sampionata i postavicu ga ja Daralin

http://www.ptici-faunanaevropa.com/download/KATALOG-2009.pdf


PS. Daralin obrisao sam ti deo posta , spusti loptu na zemlji i bez provociranja i nervoze, Drle
Назад на врх Go down
BOCKA
Moderator
Moderator
BOCKA


Број порука : 173
Join date : 13.05.2009
Age : 76
Локација : SKOPJE

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:12 pm

daralin,
Neznam ko si i odakle si, ali bezobrazno je pisati i moje ime spominjati na forumu da ja ne želim postaviti makedonski katalog na ovom forumu.
daralin kad si toliko pametan daj reci od koga si preuzeo taj katalog, pa jel vidiš šta piše na donji deo svih stranica koje izradio taj katalog.
Nemoj sa "tuđom pšenico da razdaješ" i da se praviš tako dobar i uslužljiv.

Morao te opomenuti Drle da ne pišeš i provociraš ljude koje i ne poznaješ.

Drle sada tebi se obračam, na mom forumu nije bio postavljen katalog do pre sat vremena jer imao sam poteškoča doči do njega , preraditi ga i postaviti na forumu.

Ako si ti zainteresovan da dobiješ tog kataloga slobodno ga preuzmi sa foruma jer takav i dogovor imamo.

Nemoj da koristiš neke "maše" za kako bi stvorili mržnju između nas , imamo direktne veze i možemo sve ljudski da se dogovaramo.
Pozdrav
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com/forum/index.php
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:24 pm

Bocka ako imas sta meni da licno kazes mozes ali nemoj mene da napadas za postupke nekih drugih i na tvom forumu toga ima ja mislim da ja tebe nisam nista napadao i neznam sta ti znace te " mase" to nije od mene jer ja tako nesto ne upotrebljavam.A za katalog i sve ostalo ja sam ti rekao jednom prilikom da ako mi se svidja neki post da ga necu uzeti ako onaj ko ga je pisao nece sam da ga postavu. tako isto i za katalog ja necu da ga postavljam ima dosta clanova iz Makedonije pa ako njima nije da reklamiraju sebe i svoje kolege nije ni meni. veliki pozdrav i nemoj da mi se sad pred prazmike jedis neces moci da jedes i pijes, oslabices mi pozdrav Drle
cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
BOCKA
Moderator
Moderator
BOCKA


Број порука : 173
Join date : 13.05.2009
Age : 76
Локација : SKOPJE

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:02 pm

DRLE SAMO DA TE POTSETIM DA KATALOG JE SKINUT SA MOG FORUMA.
DOBRO ZNAŠ DA SVAKI KOPIRANI TEKST I SLIKA TREBA SE NAVESTI U POSTU ODAKLE JE TO SKINUTO.
U OVOM SLUČAJU TEBI ODGOVARA DA ČUTIŠ A BILO TIJE KRIVO KAD SU SA TVOG FORUMA SKIDANE SLIKE I POSTAVLJAANE KOD MILANA.
I NEBI JA REAGOVAO ŠTO JE SKINUT KATALOG SMOG FORUMA, NEGO KRIVO MI JE ŠTO TAJ PEDER POMINJE MOJE IME A KORISTI MOJ KATALOG.
PA VIDI DA NA KATALOGU STOJI MOJ LINK OD FORUMA, E TO JE ONO ŠTO SI TI TREBAO DA REAGUJEŠ I DA NE DOPUSTAŠ ONE STVARI KOJE TI NISI VOLEO DA TEBI NEKO RADI.
MISLIM DA SE SAM PLATKAŠ KADA BRANIŠ TOG daralina IZA KOJEG MOŽE SVAKO DA STOJI.
POŠTO SAM NEPOTREBNO IZGUBIO DOSTA KALORIJA IDEM DA SE DOBRO NAJEDEM.
POZDRAV
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com/forum/index.php
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 2:37 pm

Bocka ja vidim da si se ti veceras nesto nakostresio ali nemoj na mene nego prvo me pitaj da li sam ja katalog pogledao i da li znam da je katalog skinut sa tvog forumaja u njega nisam ni pogledao, a ako su te Milan i Nenad iznervirali ti to snjima raspravi a ne samnom i jos jednom kada posaljes ovakvu poruku i mene da napadas bez razloga ja cu je obrisati pasovalo tebi ili ne, necu da dozvolim da samo dodjes i da profociras i ja kod tebe i ne dolazim a jos manje pravim provokacuje Drle
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 11:04 pm

MA dajte ljudi, nemojte se svadjati. MIslim da se mozete sporazumeti i bez ovih prepirki.
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: PANCEVO!!!!   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 27, 2010 8:31 am

Danas je izlozba u Pncevu da li je neko od nasih clanova bio ili ce mozda tek sutra neko da ide na berzu pa ako neko ima kakve slike nebi bilo lose da okaci kako bi nam docarao kako je bilo.Unapred se zahvaljujem tome koji bude okacio te slike i napisao par reci, Hvala
Назад на врх Go down
Rale
Urednik
Urednik
Rale


Број порука : 171
Join date : 14.05.2009
Age : 49
Локација : Backa Palanka

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:12 am

Pozdrav kolege forumasi da li neko od vas dolazi u Batocinu na sastanak drustava golubara
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI ZA 2010.GOD.!.   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 12:24 am

Evo dobio sam od naseg clana RTmomeka nezvanocni kalendar izlozbi koji i postavljam pa ako neko zna nesto vise neka se nadoveze na moj post, pozdrav Drle



01.10.2010 - 04.10.2010 "Moj ljubimac -Pantelej" Niš

- 21.10.2010 - 24.10.2010 "Sombor" Sombor

- 11.11.2010 - 14.11.2010 " Sremska Mitrovica"

- 26.11.2010 - 28.11.2010 " Subotica I "

- 23.12.2010 - 27.12.2010 " Brica " V. Gradište ( takmičenje kanarinaca PESME !)
Назад на врх Go down
RTOMEK
Pocetnik
Pocetnik
RTOMEK


Број порука : 25
Join date : 02.12.2009
Age : 49
Локација : SRB-V-SU

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 9:12 am

Pozdrav svim forumašima a nadočito Drletu

u međuvremenu ima izmena u kalendaru izložbi i to

- 08.10.2010 - 10.10.2010 - "Tigrica" -Apatin

-a oktobarska izložba u somboru je odkazana a poslednjeg vikenda u januaru biće u sklopu sajma peradarstva kao što je i bilo predhodnih godina

- za državni šampionat je zasad konkurisao društvo "GAJ " iz Niša koja će ovu manifestacju održati drugog vikenda u decembru ako UO SOF- a poveri organizaciju njima , a ja se iskreno nadam da hoće pa da se ponovo družimo u Nišu !!!


pozdrav ROBY
Назад на врх Go down
http://www.sekcija-pticara.rs/
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 9:18 am

Hvala ti puno Robert na ovim obavestavanjima o promeni i izmeni u kalendaru, puno puno ti hvala Drle
Назад на врх Go down
Rale
Urednik
Urednik
Rale


Број порука : 171
Join date : 14.05.2009
Age : 49
Локација : Backa Palanka

OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 13, 2013 10:52 am

Dana 20.10.2013. u Bačkoj Palnci biće organizovana Izložba mladih golubova, mesto održavanja Izložbe je SPORTSKA HALA TIKVARA. U sklopu Izložbe biće organizovana i berza sitnih životinja na parkingu ispred Hale Tikvara, ulaz na Izložbu i berzu je slobodan. Odgajivači koje budu dolazili na berzu neka ponuse sa sobom i zdravstveno uverenje za svoje ljubimce jer će Vet. Inspekcija verovatno posetiti ovaj događaj.
Sportska hala Tikvara nalazi se u Parku prirode Tikvara nedaleko od reke Dunav tako drage kolege pored izložbe i berze možete uživati i u lepoti prirode Smile 
Назад на врх Go down
Sponsored content





OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI   OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
OFICIJELNI KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KALENDAR IZLOZBI U SRBIJI ZA 2010-2011.GOD.
» KAKVI SE SVE GOLUBOVI GAJE U SRBIJI?
» GDE U SRBIJI MOZE DA SE NABAVI DOBRA HRANA ZA PTICE!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: SVASTA PO NESTO :: IZLOŽBE-
Скочи на: