Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....

Go down 
+2
Steva
Milic
6 posters
АуторПорука
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 1:43 pm

Dali neko moze da mi objasni imam problem kod mladih kanarinaca par njih su se nakostresili i ne igledaju mi mngo veseli primetio sam da oko letelice ima otpalih pera to je znak naj verovatnije da mitare u vod im dajem vitamine i vidim da ne pomaze.Kada mi je stigla druga tura mladih ja sm ih pustio sa ovima iz prve i davao sam im jajcanu hranu svaki dan uz semensku.Nemam iskustva mnogo sa kanarincima posto ih drzim od prosle godine.Unapred vam se zahvaljujem........
Назад на врх Go down
Steva
Admin
Admin
Steva


Број порука : 660
Join date : 13.05.2009
Age : 42
Локација : Zemun

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:14 am

Ne brini. Mladi se tako ponasaju u pocetku. Kao bebe, samo jedu i spavaju. Samo ti uzivaj i nista ne brini. Smile
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 4:42 am

Hvala ti Stevo ja sam mislio da nije nesto ozbiljnije ili sam preterao sa jajcanom hranom posto sam citao na forumu o problemima koji mogu da se jave kod mladih.Jos jednom hvala........
Назад на врх Go down
Timbrado
Moderator
Moderator
Timbrado


Број порука : 247
Join date : 09.11.2009
Age : 50
Локација : Düsseldorf-Sabac

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 9:31 am

Koliko su stari ???
Назад на врх Go down
http://www.timbradoespanol.12see.de
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:13 pm

Mladi su stari dva i tri meseca......
Назад на врх Go down
Timbrado
Moderator
Moderator
Timbrado


Број порука : 247
Join date : 09.11.2009
Age : 50
Локација : Düsseldorf-Sabac

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 12:32 pm

Ne brini nista, to je mitar. Odvoj ih u letelicu ili volijeru, sto veci prostor to bolje. Uz voce, povrce i zelenis, naj vise im nudi krastavac, jer je vrlo bitan u toku mitarenja.
Назад на врх Go down
http://www.timbradoespanol.12see.de
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 1:10 pm

Nije loše da uključiš i malo probiotike, nekog grita i malo medicinskog uglja koji apsorbuje toksine.
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 2:48 pm

Timbrado ::
Ne brini nista, to je mitar. Odvoj ih u letelicu ili volijeru, sto veci prostor to bolje. Uz voce, povrce i zelenis, naj vise im nudi krastavac, jer je vrlo bitan u toku mitarenja.
Hvala Timbrado,oni se vec nalaze u velikoj letelici ,a voce i povce im isto dajem svaki dan a krastavac im nisam davao jer nisam znao da je veoma bita dacu im odmah a i kupanje im vidim prija posto im svaki drugi dan postavim posudu sa vodom.Hvala ti jos jednom....
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 2:54 pm

vlada nish ::
Nije loše da uključiš i malo probiotike, nekog grita i malo medicinskog uglja koji apsorbuje toksine.
Vlado u jajcanu hranu stavljam digest mislim da to nije lose i grita imaju stalno a ovaj medicinski ugalj neznam gde da nabavim. Hvala ti i pozdrav.......
Назад на врх Go down
vlada nish
Starosedeoc
Starosedeoc
vlada nish


Број порука : 420
Join date : 07.04.2010
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 3:47 am

Za digest ne znam sastav moraces da mi procitas , verovatno i sama mu rec kaže poboljšava varenje, a za ugalj ma nađi neki ćumur i daj im ga povremeno, jednom nedeljno.


Pozdrav
Назад на врх Go down
evmolp
Pocetnik
Pocetnik
evmolp


Број порука : 19
Join date : 18.01.2010
Age : 48
Локација : Skopje

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:17 pm

Milic ::
vlada nish ::
Nije loše da uključiš i malo probiotike, nekog grita i malo medicinskog uglja koji apsorbuje toksine.
Vlado u jajcanu hranu stavljam digest mislim da to nije lose i grita imaju stalno a ovaj medicinski ugalj neznam gde da nabavim. Hvala ti i pozdrav.......

Ugalj mozes da nabavis u apoteci, onaj za humanu upotrebu. A mozes i u pet shopu onaj za akvarijumske filtere, pa ga sa flasom izdrobis i tako usitnjen pomesas sa gritom ili peskom.
Pozdrav!
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:00 am

Hvala drugari..........
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 5:41 am

Milicu, bice kanarinci u redu, ne brini. To je normalno u mitarenju i kod starijih ptica. Nego vidim na avataru srpskog visokoletaca. Ajde malo da se druzimo i tamo u temi golubova. Nekako se tamo osecam usamljenim. Ja pored kanarinaca drzim i golubove. cheers
Назад на врх Go down
Milic
Pocetnik
Pocetnik
Milic


Број порука : 74
Join date : 16.02.2010
Age : 55
Локација : Petrovac na Mlavi

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:23 am

Rale KG ::
Milicu, bice kanarinci u redu, ne brini. To je normalno u mitarenju i kod starijih ptica. Nego vidim na avataru srpskog visokoletaca. Ajde malo da se druzimo i tamo u temi golubova. Nekako se tamo osecam usamljenim. Ja pored kanarinaca drzim i golubove. cheers
Hvala Rale ........
Назад на врх Go down
Rale KG
Moderator
Moderator
Rale KG


Број порука : 543
Join date : 20.02.2010
Age : 62
Локација : Kragujevac

PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:51 am

Milicu, nema na cemu.
Na ovom forumu smo svi jedna velika familija. Tu smo da razmenjujemo iskustva, da se jadamo jedan drugome i da delimo dobro i zlo.
Nego ajde, prijatelju, Postavi slike nekog tvog goluba u temi Srpskog visokoletaca.
Veliki pozdrav cheers
Назад на врх Go down
Sponsored content





PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Empty
ПорукаНаслов: Re: PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....   PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!.... Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
PROBLEM SA MLADIM KANARINCIMA!....
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» PROBLEM SA KANARINCEM POMAZITE!!!!....
» PROBLEM SA STIGLICEM!!!...........
» PROBLEM KOD NOSENJA-POLAGANJA JAJETA!
» PROBLEM SA KANARINCEM KOJEG SPREMAM ZA PARENJE!!!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: KANARINCI-
Скочи на: