Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 PODLOGE ZA GNEZSA!.

Go down 
4 posters
АуторПорука
Siskin
Pocetnik
Pocetnik
Siskin


Број порука : 99
Join date : 25.11.2009
Age : 37
Локација : Bosna i Hercegovina

PODLOGE ZA GNEZSA!. Empty
ПорукаНаслов: PODLOGE ZA GNEZSA!.   PODLOGE ZA GNEZSA!. Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 3:18 pm

Pozdrav svima,

mozete li mi objasniti način na koji se pravi ona podloga za gnijezdo ili me uputite ako ta tema već postoji na forumu. Da li je bolje unutrašnje ili vanjsko gnijezdo kod parenja kanarinaca i kakvu podlogu i kako staviti?
Назад на врх Go down
Timbrado
Moderator
Moderator
Timbrado


Број порука : 247
Join date : 09.11.2009
Age : 50
Локација : Düsseldorf-Sabac

PODLOGE ZA GNEZSA!. Empty
ПорукаНаслов: Re: PODLOGE ZA GNEZSA!.   PODLOGE ZA GNEZSA!. Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 5:49 pm

Podloge imas u zoo radnjama. Nije moranje da stavis podlogu, stavi samo materijal za gnezdo i to jr to. Zenka kada bude spremna pocece da ga pravi, a da li unutrasnje ili spoljasnje, sasvim je svejedno. Kanarinke prihvataju oba.
Назад на врх Go down
http://www.timbradoespanol.12see.de
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

PODLOGE ZA GNEZSA!. Empty
ПорукаНаслов: Re: PODLOGE ZA GNEZSA!.   PODLOGE ZA GNEZSA!. Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 12:28 am

quote="Siskin"]Pozdrav svima,

mozete li mi objasniti način na koji se pravi ona podloga za gnijezdo ili me uputite ako ta tema već postoji na forumu. Da li je bolje unutrašnje ili vanjsko gnijezdo kod parenja kanarinaca i kakvu podlogu i kako staviti?

Tema Siskin postoji i imas je ovde pa pogledaj
https://pticefaunaeurope.forumsc.net/forum-f2/topic-t30.htm

a tu podlogu mozes da pravic od coje sto je iseces u precniku tvoga gnezda, a mozes da to kupis to me kosta sto dukata, a sto se tice kako ces gnezdo da upotrebis to zavisi od velicine tvoga kafeza u kome ces ptice da paris.Ako je kafez poveci onda mozes da im stavis unutrasnja gnezda a ako je manji onda stavis spoljno gnezdo kako bi ptice imale sto vise mesta u kafezu, pozdrav Drle[/quote]


Za pticja gnezda ima puno materjala koji se moze koristiti i koji se stavlja u spebijalne korpice iz kojih ptica vadi nosi i pravi gnezdo a ima i specijalni ulozci koji se direktno postavljaju u gnezda.Narejal moze da bude pamuk, juta kokosovi koncici suva fina trava itd.

PODLOGE ZA GNEZSA!. 37533401301014123560lo1


Назад на врх Go down
žako
Pocetnik
Pocetnik



Број порука : 28
Join date : 10.06.2011
Age : 55
Локација : Osijek, RH

PODLOGE ZA GNEZSA!. Empty
ПорукаНаслов: Re: PODLOGE ZA GNEZSA!.   PODLOGE ZA GNEZSA!. Icon_minitimeSun Feb 10, 2013 10:45 pm

Ovo su moja gnijezda za štigliće i žutarice........

PODLOGE ZA GNEZSA!. 01
PODLOGE ZA GNEZSA!. 02
PODLOGE ZA GNEZSA!. 03
Назад на врх Go down
Sponsored content





PODLOGE ZA GNEZSA!. Empty
ПорукаНаслов: Re: PODLOGE ZA GNEZSA!.   PODLOGE ZA GNEZSA!. Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
PODLOGE ZA GNEZSA!.
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: UZGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: