Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 HRANA I OSTALO IZ NEMACKE ZA SRBIJU !!!

Go down 
АуторПорука
Timbrado
Moderator
Moderator
Timbrado


Број порука : 247
Join date : 09.11.2009
Age : 50
Локација : Düsseldorf-Sabac

HRANA I OSTALO IZ NEMACKE ZA SRBIJU !!! Empty
ПорукаНаслов: HRANA I OSTALO IZ NEMACKE ZA SRBIJU !!!   HRANA I OSTALO IZ NEMACKE ZA SRBIJU !!! Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 6:28 am

Za sve prijatelje na forumu:

Posto sam mnogo puta procitao da je u Srbiji tesko nabaviti kvalitetnu hranu i ostale stvari,
malo sam se oko toga raspitao.

Da bih mnogima pomogao oko nabavke hrane, vitamina, pribora i ostalih skalamerija, raspitao sam se
da li ova firma gde ja kupujem hranu izvozi za Srbiju. Normalno ne izvoze, ali: Posto ja dobro poznajem vlasnika
i posto sam stalna musterija, oni su spremni da izvoze i za Srbiju. Ja sam naveo da se tamo tesko dolazi do
kvalitetne hrane, kao i vitamina, pa tako da su se oni slozili. Jedini problem su lekovi. Posto paket ide kroz carinu
lekovi se ne mogu slati, ali mozda cu i tu moci nesto sa njima da se dogovorim. Inace, procedura je ovakva:

1. Morate se na njihovoj stranici registrovati, da bih vas ubacili na listu musterije, radi narudzbine.
2. Postarina (Paket) se placa 24 eura.
3. Za svaki kilogram 1 euro.
Znaci, paket koji treba da vam stigne na primer ima 5kg, znaci sve ukupno vas kosta 29,00 eura.

E sad, kada narucite sta vam treba, ubacite to sve u kupovnu korpicu i posaljete. Posle toga stize vam
poruka, tj potvrda sta ste sve narucili i koliko i kako to sve da platite.

Pogledajte stranicu pa mi javite da li je neko zainteresovan. Inace, da jos navedem, da je vlasnik prodavnice
veliki strucnjak koji je poznat u celoj Nemackoj i priznat sa strane Nemackog saveza kao i sa strane COM-a.
Hranu i Preparate koje prodaje, vecinom su njegovi patenti, a naravno ima i ostalih, CeDe, Orlux itd.
Ja licno koristim samo njegove preparate. A i jedan je od naj jeftiniji prodavnica.

Eto to bi bilo to od mene, a sve sta vam ne bude jasno javi te se.

Adresa vam je: www.birdsandmore.de

Da bi imali vecu prestavu, skinite katalog za 2010 god. tu su vam i cene.

Pogledaj te, verujem da ce te biti odusevljeni, pa kad vec postoji mogucnost doci do kvalitetnih i dobrih stvari,
zasto bi onda to propustili. Eto, ja sam malo urgirao, a na vama stoji da se odluci te.


Perica.
Назад на врх Go down
http://www.timbradoespanol.12see.de
 
HRANA I OSTALO IZ NEMACKE ZA SRBIJU !!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Hrana......
» HRANA ZA KANARINCE
» JAJCANA HRANA!........
» KAKO SAM PRAVITI JAJCANU HRANU!!!...
» GDE U SRBIJI MOZE DA SE NABAVI DOBRA HRANA ZA PTICE!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: UZGOJ PTICA :: ISHRANA I NEGA PTICA-
Скочи на: