Ptice fauna Europe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptice fauna Europe

Ptice Fauna Europe
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!

Go down 
3 posters
АуторПорука
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 9:32 am

evo jednog sarenog krstokljuna...
ako znate za jos neku mutaciju i ako imate slike molio bih da postavite...


MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! 06258krtokljunsareni123
Назад на врх Go down
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 12:18 pm

evo jos mutacija od(bar ja tako mislim)najmanje istrazene ptice...
najmanje istrazene od ovih koje mi,ljubitelji,pticari gajimo....


MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! 15705krstokljunimutacij
Назад на врх Go down
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 1:34 am

vidim lepo ste se zainteresovali za teme pa reko da stavim jos malo senzacije Laughing

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! 15705krstokljunimutacij


nikoga ne zanima ova ptica jer verovatno nije ni imao priliku da je ima....
ako ikada budete imali priliku,i zelju naravno,uzmite ovu pticu necete se pokajati...
(mislim bar normala uzmite a mutacije neka malo sacekaju)
Назад на врх Go down
Drle
Admin
Admin
Drle


Број порука : 2087
Join date : 13.05.2009
Age : 71
Локација : HAMBURG-SMEDEREVO

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 2:30 am

Bane pa nemoj da te cudi da ljudi nemaaju interesovanje kad ih vecina nije tu pticu ni videla u svom zivotu.Moram da ti kazem da je ja isto u Srbiji nisam video ni jedanput u Pozarevcu na izlozbi,Ta ptica je specificna i ima svoja podrucja gde moze da se vidi a u gradovima takoreci uopste ne moze da se vidi.Ja je nikad nisam drzao ali ti posto si je drzao mogao bi malo vise da napises o njoj , cime si je hranio, kako se navikla na kafez, da li moze da se drzi zajedno sa odtalim sumskim pticama u volijeri i tako te interesantne pojedinosti, pozdrav Drle


Последњи изменио Drle дана Wed Dec 09, 2009 12:26 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
БАНЕ
Zasluzni clan
Zasluzni clan
БАНЕ


Број порука : 200
Join date : 14.10.2009
Age : 43
Локација : Moskva-Loznica

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 3:15 am

evo ukratko nesto...
hranio sam ih kao zimovke otprilike,plus sam dodavao sisarke,mlade iglice bora i malo vise konoplje i suncokreta...
nisu ljubazni prema drugim pticama i vole da slete na hranilicu i sve pojedu tako da ostale ptice mogu ostati gladne a ovaj prozdrljivac napuni svoju "guzu" i boli ga uvo za ostale ptice...bilo bi dobro da bude u vecem kavezu ili manjoj volijeri jer je sklon gojenju...
miran je u kavezu i vrlo lako se smiri kao cajzla.ovaj sto sam ga imao u moskvi je slobodno leteo po sobi i jeo je iz ruke...
nazalosta nisam uspeo da odgajim mlade krstokljune nikad ali vreme je ispred pa cemo videti.
svima savetujem da ga nabave,necete se pokajati...
Назад на врх Go down
IGOR 72
Urednik
Urednik
IGOR 72


Број порука : 399
Join date : 07.10.2009
Age : 51
Локација : Skoplje-Makedonija

MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 10:40 am

mora se priznati da kod nas u Makedoniji krstokljune retko ko ima a i vrlo je tesko doci do njih i u pravu je Drle kad kaze da je mnogi nisu ni videli,je je nikad nisam imao ali zato ranije je imao par krstokljuna nas poznati internacionalni sudija g-din Dragan Camilovic,tako da sam prvi put video ove lepe ptice kod njega.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!   MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!! Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
MUTACIJE KRSTOKLJUNA!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» GAJENJE KRSTOKLJUNA
» OBAVEZNO UPOZNAVANJE!:..
» SLIKE BASTARDA KRSTOKLJUNA!!!
» SLIKE KRSTOKLJUNA (LOXIA LEUCOPTER)!.
» MUTACUJA STIGLICA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ptice fauna Europe :: KRSTOKLJUN (Loxia curvirostra)-
Скочи на: